.

.::. FİRMA PROFİLİ .::.

TUZCUOĞULLARI; Konya'da 1995 yılından günümüze şehirlerarası ve şehiriçi evden eve nakliyat hizmetleri alanında profefesyonel olarak hizmet vermektedir.


Güler yüzlü hizmet anlayışıyla profeyonel hizmet veren kuruluşumuz, vizyon ve misyon kriterleri ile eşya transferi konusunda en ufak problem yaşamadan taşınmanıza ve taşınma sonrasında oluşabilecek mağduriyetlerinize karşı sürekli sizlerle iletişim halinde bulunmaktadır.


Nakliyat sektörü çok uzun yıllar öncesine dayanmamakla birlikte evveliyatı yakın zamanlara dayanmaktadır. Tuzcuoğulları nakliyat hizmetleri kuruluş yılı bakımında nakliyat sektörünün Türkiye'ye öncü olup yol göstermiş firmalarındadır.


Konya başta olmak üzere nakliye sektöründe çarpık büyümeler ve haliyle dolandırıcı diye nitelendirdiğimiz kişiler sektörümüz de maalesef çok sayıda faaliyet göstermektedirler. Sizde mağdur insanlar arasına katılmamak için bizi arayarak hemen expertiz elemanı talep etmeniz yeterli olacaktır.


Hizmetlerimiz Arasında;


Şehirlerarası ilden ile, ilçeden ilçeye evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, işyeri, fabrika ve büro taşımacılığı ile ücretsiz ekspertiz hizmetleri yer almaktadır.


Vizyon ;


Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.


Misyon ;


Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe en iyilerinin arasında olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.


HEMEN ARA